Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia Parafialne

26 Niedziela Zwykła

25 września AD 2022

 1. Dziś w Parafii Matki Kościoła odbędzie się Festyn Parafialny. Rozpocznie się po Mszy o godz. 12:30. Ks. Dziekan wraz z organizatorami serdecznie zaprasza.
 2. We wtorek po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 3. W środę 28 września o godz. 15:00, organizowana jest od wielu lat Koronka Na Ulicach Miast Świata, w rocznicę beatyfikacji bł. Ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. siostry Faustyny. Zapraszamy chętnych do modlitwy przy krzyżach na terenie naszej Parafii.
 4. W środę kolejna katecheza Seminarium Odnowy Wiary o godz. 19:00 w salce parafialnej.
 5. W środę adoracja od godz.: 17:00, zaprasza Grupa Intronizacyjna i Straż Honorowa.
 6. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy liderów wszystkich grup działających przy naszej Parafii na kolejne spotkanie duszpasterskie w salce na plebanii.
 7. W piątek Adoracja od godz. 15:00, którą rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia. W czasie Adoracji okazja do spowiedzi św. O godz. 19:00 Adoracja dla mężczyzn.
 8. W sobotę jest pielgrzymka Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka do Rokitna. Wyjazd autobusu o godz. 8:00. Zapraszamy do zapisów w zakrystii. Z racji wyjazdu nie będzie Mszy o 11:30 a Różaniec Pierwszej Soboty miesiąca będzie po Mszy porannej.
 9. W sobotę pierwszą miesiąca – księża odwiedzą chorych w domach.
 10. W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe będą, poza czwartkiem i niedzielą, codziennie o godz. 17:15 – prowadzą grupy modlitewne; Dla dzieci w poniedziałki, wtorki i środy o godz. 16:30; Dla młodzieży (szkół podstawowych i średnich) w piątki o godz. 19:00; Przy krzyżach w czwartki o godz. 17:00 a w Szumiłowie w czwartki o godz. 19:00. Natomiast w niedzielę modlimy się po każdej Mszy św. Wszystkich zabieganych i zapracowanych zapraszamy do odmówienia jednego dziesiątka różańca w środy i piątki o godz. 21:30 w intencji ożywienia wiary w naszym mieście.
 11. W tygodniu tym wspominamy w liturgii:
  – wtorek – św. Wincentego a ‘Paulo, prezbitera,
  – środa – św. Wacława, męczennika;
  – czwartek – świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
  – piątek – św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;
  – sobota – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
 12. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy wielu łask bożych.
 14. W tygodniu tym zmarł +Roman Ciesielski. Polecajmy jego i wszystkich naszych zmarłych, szczególnie, których rocznica przypada w tym miesiącu, Miłosiernemu Bogu i wołajmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Intencje Żywego Różańca:

PAPIESKA: Módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.

PARAFIALNA: Módlmy się o błogosławieństwo dla uczestników i prowadzących Seminarium Odnowy Wiary w naszej Parafii.

Ks. Piotr Mazurek – proboszcz

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Matki Bożej Rokitniańskiej
w Kostrzynie nad Odrą

ul. Jana Pawła II 52 66-470 Kostrzyn nad Odrą

Nr konta: 94 8369 0008 0069 8223 2000 0010

TELEFON

795 282 181