Ogłoszenia duszpasterskie

utworzone przez Sie 31, 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020r.

 1. Msza św. w kościele parafialnym codziennie rano o godz. 6.30. i wieczorem o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. 
 2. Biuro Parafialne czynne we wtorek od godz. 16.00 – 17.00 i w sobotę od godz. 9.00 – 10.00.
 3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w rodzinach. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć wizyty duszpasterskiej – a które chciałyby poświęcić dom i spotkać się z kapłanem w swojej rodzinie – mogą jeszcze dziś zgłaszać się osobiście w zakrystii lub telefoniczne w celu ustalenia terminu wizyty Księdza na kolędzie uzupełniającej.
 4. W wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę Dzień Dziadka. W naszej modlitwie, życzliwości i wdzięczności pamiętamy o naszych dziadkach i babciach – żyjących i zmarłych.
 5. W środę przypada 34. rocznica tragicznej śmierci sługi Bożego b-pa Wilhelma Pluty.
  W naszej Parafii każdego dnia modlimy się o wyniesienie na ołtarze sługi Bożego Biskupa Wilhelma i do modlitwy osobistej w tej intencji zachęcamy.
 6. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed Mszą Św. składamy przed obrazem Matki Bożej kartki z prośbami i podziękowaniami, które zostaną objęte modlitwą w Nowennie.
 7. W piątek w kościele parafialnym po Mszy Św. wieczornej cotygodniowa, prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi do godz. 19.30.
 8. Nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych odbędą się 24 stycznia czyli w najbliższy piątek o godz. 19.00. w salce na plebanii. Nauki przed chrztem można odbyć wcześniej z dużym czasowym wyprzedzeniem, otrzymując stosowne zaświadczenie o ich ukończeniu. Zachęcamy, tych którzy planują chrzest dziecka w najbliższych miesiącach, aby w piątek skorzystali z tej okazji.
 9. Dziś po Mszach św. przy wyjściu z kościoła zbieramy do skarbonek ofiary materialne jako nasze wsparcie dla posługi duszpasterskiej, pracującego  w diecezji Łuckiej na Ukrainie – ks. Marcina.

OSIEDLE  DRZEWICE

 

1.  Z okazji imienin państwa Brzezickich – Arkadiusza i Agnieszki, troszczących się o nasz  
      kościół w Drzewicach – w imieniu wszystkich kapłanów i wiernych, składamy życzenia  
      wszelkich Łask oraz Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej oraz ludzkiej      
      życzliwości na każdy dzień. 
2.   
W środę i w piątek nie ma Mszy Św. 
3.   
W przyszłą niedzielę Msza Św. o godz. 8.30 i 12.00.