HomeAktualnościOgłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.09.2017r.

 1. W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności
  w wieku 65 lat mieszkaniec ul. Orła Białego  śp. + Jan PANEK.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEMU DAĆ PANIE…. NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM…
  w wieku 83 lat mieszkanka ul. Reja  śp. + Franciszka POGIERNICKA.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE…. NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM….
  w wieku 80 lat mieszkanka  ul. Szumiłowskiej  śp. + Zofia FEDORCZUK.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE…. NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM….

 2. Okazja do spowiedzi w kościele parafialnym codziennie w dni powszednie oraz w niedzielę przed Mszą Św. W czasie Mszy Św. nie ma spowiedzi. W każdy piątek w kościele parafialnym po Mszy wieczornej odbywa się prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź do godz. 20.00.

 3. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej spotkanie dla wszystkich ministrantów, lektorów , kandydatów na ministrantów i wszystkich chętnych dziewcząt i chłopców -  którzy chcą śpiewać w parafialnej scholi.

 4. Pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna w sobotę 7 października. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce osoby należące do Żywego Różańca, tych którzy modlą się na różańcu i wszystkich chętnych. Zapisy na wyjazd po Mszy Św. w zakrystii.

 5. Cała nasza diecezja i Kościół w Polsce wspiera renowację gorzowskiej Katedry po jej pożarze. Każdy chętny może wesprzeć remont i w zakrystii nabyć cegiełki o nominałach  10, 20, 50, 100, 200 złotych  jako dar serca na ten cel. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom.

 6. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed Mszą Świętą składamy na tacę kartki z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej. Następnie w tych intencjach odprawiana jest Msza Święta.

 7. Dzisiaj po Mszach Św. zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz na Instytut Filozoficzno -Teologiczny w Zielonej Górze.

 8. Dziś rocznica napaści sowietów na Polskę i dzień Sybiraka. W naszym kościele parafialnym o godz. 12.30 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Sybiraków. Pamiętajmy w modlitwach o żyjących i zmarłych, którzy doświadczyli tułaczki, kaźni i zesłania na „nieludzką ziemię”.
 9. Hospicjum św. Kamila w Gorzowie po raz kolejny organizuje akcję Pola Nadziei. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na działalność Hospicjum, opiekę nad chorymi oraz godne odchodzenie do domu Ojca dla ludzi nieuleczalnie chorych. Od dziś w naszej parafii po raz kolejny będziemy rozprowadzać cebulki żonkili. Organizator prosi, aby wartość jednej cebulki była nie mniejsza niż 1,50,-. Bardzo mile będą widziane większe ofiary.  A WIĘC Z TWOIM DOBRYM SERCEM - PODARUJ INNYM NADZIEJĘ.

  OSIEDLE   DRZEWICE
 10. Msza Święta w środę i w piątek o godz. 17.00.

 

 

Position "right"

This is sample module in position “right”. The whole position will be collapsed, if there are no modules published.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc varius nisl id lectus ultricies ut elementum nulla ornare. Nulla sed mi massa, at tincidunt felis.