HomeAktualnościOgłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA  -  23.07.2017r.

 

 1. W ostatnim czasie z naszej parafii odeszła do wieczności:
  w wieku 79 lat mieszkanka Osiedla Leśnego śp. +  Danuta  WOJDAK .
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE….  NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM….

 2. Za tydzień w niedzielę 30 lipca w naszym kościele parafialnym będziemy gościć męża, ojca,  pisarza i rzecznika Przystanku Jezus - Roberta Kościuszko. Nasz gość swoim świadectwem zachęci rodziców i dziadków do przekazywania wiary swoim dzieciom, a ich pociechy do czytania ciekawych historii biblijnych. Pan Robert zaprezentuje swoje, nowe powieści ewangelizacyjne i przygodowe dla dzieci oraz ciekawą nową, grę planszową. Po Mszy Św. będzie można zakupić książki i grę wraz z dedykacją autora.

 3. Biuro parafialne czynne wtorek od godz. 16.00 do 17.00 i sobota od godz. 9.00 do 10.00.

 4. Trwają wakacje – pamiętajmy o chrześcijańskiej postawie, o codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy św. oraz godnym  ubiorze podczas udziału we Mszy Św., i w czasie zwiedzania zabytkowych obiektów sakralnych.

 5. We wtorek wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżnych. Po Mszy Św. o godz. 18.00 przed kościołem parafialnym poświęcenie wszelkich pojazdów mechanicznych.

 6. W środę  wspomnienie Św. Joachima i Anny – rodziców Matki Bożej i dziadków Pana Jezusa. W modlitwach pamiętamy o rodzicach i dziadkach - żyjących oraz zmarłych.

 7. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed Mszą Świętą składamy na tacę kartki z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej. Następnie w tych intencjach odprawiana jest Msza Święta.

 8. W piątek po Mszy wieczornej w kościele parafialnym cotygodniowa, prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi do godz. 20.00.

 9. Wszystkich, którzy się zapisali na wrześniowy wyjazd do Międzyzdrojów – prosimy o pilny, kontakt telefoniczny z Księdzem Proboszczem ( nr telefonu znajduje się na kartach informacyjnych )

 10. W duchu wdzięczności za wielki trud kapłańskiej pracy - dziękujemy dziś ks. Przemkowi za 6 lat posługi w naszej Parafii i życzymy obfitych łask Bożych w nowej Parafii pw.  św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli.


OSIEDLE  DRZEWICE

 1. W środę i w piątek Msza Św. o godz. 17.00.