HomeAktualnościOgłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.11.2017r.

 1. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności
  w wieku 72 lat  mieszkaniec ul. Drzewickiej śp. + Kazimierz KĘSEK.
  WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEMU DAĆ PANIE…. NIECH ODPOCZYWA  W POKOJU WIECZNYM…

 2. W naszej Parafii można zaprenumerować prasę katolicką tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz miesięczniki  „Nasza Arka” „Cuda i Łaski Boże”. Po wszelkie informacje i zgłoszenia osób chętnych na prenumeratę czasopism zapraszamy do zakrystii.

 3. Od przyszłej niedzieli czynny będzie nasz sklepik parafialny.

 4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Chrystusa Króla jest to święto patronalne naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu. W tym dniu w naszej diecezji w sposób szczególny modlimy się w intencji Seminarium i o nowe powołania kapłańskie. Ofiary złożone za tydzień na tacę są przeznaczone na utrzymanie Seminarium w Paradyżu. Za złożone ofiary - Bóg zapłać !

 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed Mszą zbieramy kartki z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej i w tych intencjach odprawiana jest Msza Św.

 6. W każdy piątek w naszym kościele parafialnym po Mszy Św. wieczornej odbywa się prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do spowiedzi do godz. 20.00.

 7. Wypominki z modlitwą za zmarłych w tym tygodniu czytamy od poniedziałku do piątku podczas Mszy Świętej porannej i wieczornej.

 8. Dziś po Mszy Św. przy wyjściu z kościoła ojciec Rafał rozprowadza kalendarze ścienne na przyszły rok. Kupując kalendarz wspierasz darem swego serca działalność duszpasterską Misjonarzy Oblatów Najświętszej i Niepokalanej Panny Maryi pracujących na misjach.

 

O S I E D L E   D R Z E W I C E

 1. W środę i w piątek o godz. 17.00 Msza Św. i  wypominki za zmarłych.
 2. Dziś po Mszy Św. przy wyjściu z kościoła pan kościelny rozprowadza kalendarze ścienne na przyszły rok. Kupując kalendarz wspierasz darem swego serca działalność duszpasterską Misjonarzy Oblatów Najświętszej i Niepokalanej Panny Maryi pracujących na misjach.