HomeAktualnościOgłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17.06.2018r.

 

 1. Dziękujemy za ofiary składane w kopertach na tacę przeznaczone na sprzątanie i prace remontowe przy naszym kościele, a także za wszystkie ofiary składane na nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Koperty przeznaczone na ofiary znajdują się przy wyjściu z kościoła. Za każdy złożony dar serca - Bóg zapłać !

 2. Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiane jest codziennie po Mszy wieczornej.

 3. Biuro parafialne czynne we wtorek od godz. 16.00 - 17.00 i w sobotę od godz. 9.00 - 10.00.

 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przed Mszą składamy na tacę kartki z prośbami i podziękowaniami do Matki Bożej. W tych intencjach odprawiana jest Msza Święta.

 5. W piątek w kościele parafialnym po Mszy Św. wieczornej cotygodniowa, prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi do godz. 19.30.

 6. W piątek zakończenie roku szkolnego. W kościele parafialnym spowiedź dla dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego w czwartek od godz.17.00. Msza Św. dziękczynna za kończący się rok szkolny zostanie odprawiona w piątek rano o godz. 8.00. Do wspólnej modlitwy zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów, wychowawców, pracowników naszych szkół i rodziców.

 7. W sobotę przypada Dzień Ojca. Z wdzięcznością za dar naszego życia - w modlitwie i życzliwości pamiętajmy o naszych ojcach - żyjących i zmarłych.

 8. Jutro w poniedziałek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna, która patronuje naszej parafii. Uroczysta suma odpustowa w naszym kościele parafialnym będzie odprawiona jutro o godz. 18.00. Mszy Św. odpustowej będzie przewodniczył  
  ks. Ryszard Przewłocki, budowniczy naszego kościoła parafialnego.
  Z okazji odpustu przed uroczystą sumą o godz. 17.00 w naszym kościele parafialnym odbędzie się występ Zespołów Bukowińskich Górali „Watra” i „Mała Watra”.  Zwracamy się do naszych parafian, aby na te wydarzenia zaprosili także swoje rodziny, krewnych, sąsiadów, współpracowników i wszystkich chętnych. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy -  jutro na godz. 17.00.

O S I E D L E   D R Z E W I C E

 1. Msza św. w środę i w piątek o godz. 17.00.